Desen Otomasyon
Bizim Hakkımızda
DESEN OTOMASYON Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu bölgesi genelinde Endüstriyel kontrol alanında gelişmekte olan organize sanayi bölgelerimize hızlı, güvenli, kalıcı çözümler sunmak ve dışa bağımlılığı azaltmak amacı ile %100 yerli Şanlıurfa firması olarak 2015 yılında ENDÜSTRİ OTOMASYON Unvanı ile kurulmuş, daha sonra 01.02.2022 tarihi itibarı ile sanal ortamda daha hızlı erişim ve kolay iletişim amacı ile DESEN OTOMASYON Unvanı ile hizmet vermeye devam etmektedir..
Yılların getirdiği deneyim ile başta Şanlıurfa olmak üzere Güneydoğu Anadolu bölgesi genelinde Birçok büyük firmada önemli proje ve işlerde imzamız bulunmaktadır. Referanslar bölümünden çalıştığımız firmalara göz atabilirsiniz.
24 SAAT HİZMET

7 gün 24 saat aktif hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir.

DENEYİMLİ PERSONEL

Alanında uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile en iyi hizmet garantisini sunan firmamız kurulduğu günden beri aynı politika ile ilerlemekte.

ÖZEL İNDİRİMLER

Her zaman uygun fiyat ve üstün kalite prensibi ile ilerleyen firmamız sizler için seçili ürünlerde kaçırılmayacak indirimler sunuyor.